MEgA s.r.o.

Aktuality | MEgA - Měřící Energetické Aparáty, a.s.

Hannover Messe 2019

Vážení zákazníci, děkujeme Vám, že jste projevili zájem a navštívili naši expozici na veletrhu HANNOVER MESSE 2019.

Amper 2019

Vážení zákazníci, děkujeme Vám, že jste projevili zájem a navštívili náš stánek na výstavě Amper 2019 v Brně.

Elektronické relé REL IV/DC a REL IV/AC

Elektronické relé REL IV je monostabilní. Z klidového beznapěťového stavu na svém vstupu přepíná mechanický kontakt do pracovního stavu při přivedení ovládacího napětí, které je u relé REL IV/DC stejnosměrné a u relé REL IV/AC střídavé. Relé je konstruované pro umístění na DIN lištu TS35.

Více informací

Měřicí transformátor proudu s děleným jádrem MTPD

Měřicí transformátor proudu MTPD se dodává pro primární jmenovité proudy 400 A, 600 A a 1000 A a sekundární jmenovitý proud 1 A. Má dělené jádro s možností zablokování proti mimovolnému otevření magnetického obvodu. Transformátor MTPD se k měřené přípojnici nebo vodiči připevní pomocí odnímatelného úchytu a vázacích pásek, to umožňuje široký rozsah jeho použití. Vyznačuje se vysokou přesností a malým úhlem posunu. Je určen pro použití v krytých prostorech. K připojení měřicích přístrojů má dvojici ohebných vodičů. Vyznačuje se výhodným poměrem plochy okénka a vnějších rozměrů.

Více informací

Měřicí lišta MEgML73

Měřicí lišta MEgML73 slouží k měření proudů a napětí na vývodech rozvaděčů nn. Měřicí lišta MEgML73 se instaluje mezi přípojnice nn skříní a standardizované pojistkové nebo odpínačové nn lišty, vyznačuje se nízkou výškou a zvýšenou tuhostí. Měří fázová napětí přípojnic i nn vývodů a umožňuje měření fázových proudů až do desetinásobku jmenovité hodnoty. Pro snadnou a rychlou instalaci je možné lištu MEgML73 přichytit k odpínačové liště a vytvořit tak jeden kompaktní celek.

Více informací

Jednofázový ohebný snímač s proudovým výstupem AMOS / 1 A

Jednofázový ohebný snímač s proudovým výstupem AMOS / 1 A je určen k převodu střídavého proudu síťové frekvence na střídavý proud jmenovité hodnoty 1 A. Je navržen pro pevně instalované měřicí přístroje v energetických provozech. Skládá se ze dvou konstrukčních částí:

- ohebného snímače střídavého proudu na principu Rogowského cívky
- jednotky s funkcí integrátoru a funkcí transrezistančního převodníku

Ohebný snímač se vyznačuje velkým rozsahem měřeného proudu a zvýšenou odolností proti vlivům vnějších střídavých magnetických polí, zvýšenou nezávislostí na poloze vodiče s měřeným proudem, patentovaným řešením nespojitosti snímače a chráněným provedením uzávěru.

Jednotka převodníku má vysokou účinnost i při výstupním výkonu 2,5 VA, široký rozsah stejnosměrného napájecího napětí a prostorově úspornou konstrukci.

Více informací

Více aktualit
Archiv aktualit
ČeskyEnglish
Kontakt
e-mail: mega@e-mega.cz
telefon: +420 545 214 988
sídlo firmy: Česká 390, 664 31 Česká
GPS: Česká: Loc: 49°17'17.862"N
 16°33'39.106"E
  Třebíč: Loc: 49°12'58.18"N
 15°55'7.303"E
Výsledky vzniky za podpory projektu MVČR, Programu bezpečnostního výzkumu České republiky, projekt č. VI20162018007.
Výsledky vzniky za podpory projektu MVČR, Programu bezpečnostního výzkumu České republiky, projekt č. VI20162018007.

|   Na úvodní stránku  |   O firmě  |   Kontakty  |   Reference  |   Ceníky  |   Ke stažení  |

Copyright 2007 ©
MEgA - Měřící Energetické Aparáty, a.s.